FayPack

Düzce Baskılı Islak Mendil

faypack islak mendil

Düzce Islak Mendil hizmetlerimiz yıllardır birçok başarılı firmaya yapmış olduğumuz üretimler ile devam etmektedir. Bu üretimler sırasında firmaların tüm talepleri başarılı bir şekilde incelenmekte ve talepler başarılı bir şekilde toplanmaktadır. Düzce başta olmak üzere çevre şehirler ve tüm Türkiye’ye gerekli üretimler yapıldıktan sonra kargo işlemleri başarılı bir şekilde yapılabilmektedir. Böylece birinci sınıf kaliteye sahip olan ıslak mendillerimiz başarılı bir şekilde firmalara ulaştırılabilmektedir. Üretim aşamalarımızda her türlü işlem için firma yetkililerine bilgi öğrenmek için talep verilmekte ve gelen taleplere göre üretimler şekillenebilmektedir. Düzce Islak Mendil sayesinde genel vücut hijyenini sağlamanız mümkün olabilmektedir. Başta yemek yeme öncesinde ve sonrasında eller ve yüz olmak üzere çeşitli bölgelerinizin temizliğini ıslak mendiller ile yapmanız mümkün olabilmektedir. Islak mendiller tek kullanımlık olduğu için diğer temizlenme çözümlerine göre çok daha başarılı bir şekilde kullanım fırsatı sunabilmektedir.

Islak Mendil İle Hijyen Sağlanabilir Mi?

Düzce Islak Mendil ile hijyen sağlamanız hiç de zor değildir. Bu tür işlemlerde kaliteli ve sorunsuz bir şekilde el hijyeninizi sağlamanız mümkün olabilmektedir. Bu tür süreçlerde, yapacağınız her türlü işlemle ilgili olarak küçük paketlerde yer alan ıslak mendilleri kullanmanız mümkün olabilmektedir.

Islak Mendil Üzerine Firmamın Logosunu Ekleyebilir Miyim?

Düzce Islak Mendillerinizin üzerine firmalarınızın logosunu ekleyebileceğiniz gibi, FayPack firmanıza ait tüm bilgilerin yer aldığı kısa notları da eklemeniz mümkün olabilmektedir. Böylece başarılı bir şekilde firmanızın reklamını yapabileceğiniz gibi, firmanızla ilgili olarak çalışmaları başarılı bir şekilde sağlama fırsatı da bulabilirsiniz. Bu ıslak mendilleri tüm müşterilerinize vererek, başarılı bir şekilde işlemlerin sağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Islak Mendili Kullanım Alanları Nelerdir?

Düzce Islak Mendil kullanım çözümlerinde, alacağınız ve kullanacağınız ıslak mendiller genel olarak restoran ve türevi alanlarda kullanılacak olan ürünlerden oluşmaktadır. Ancak ıslak mendil isimli hijyen ürünleri birçok farklı alanda başarılı bir şekilde kullanımı mümkün olan ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin kullanım alanları arasında;

 • Plajda zaman geçirdikten sonra ayaklarda oluşan kumları temizlemek için,
 • Duvarlarda yer alan yüzeysel çizikleri temizlemek için,
 • Burundaki tıkanıkları açmak için,
 • Kötü bir koku hissedildiğinde, mide bulantısının önüne geçebilmek için ıslak mendil koklanarak mide bulantısını geçirmek için,
 • Bebeğin altını temizleme işlemi sırasında,
 • Parkeye yapışan mum kalıntılarını temizlemek için,
 • Duvar kenarlarında toplanan tüyleri almak için,
 • Duvar kenarlarındaki tüyleri toplayabilmek için,
 • Saçların kabarıklığını almak ve saçları düzleştirmek için,
 • Bitkilerin üzerinde ve bünyesinde yer alan tozları temizleyebilmek için,
 • Halı üzerinde yer alan tozları ve kirleri toparlayabilmek için,
 • Saç boyalarının taştığı yerleri ıslak mendil yardımı ile toparlayabilmek için,
 • Ayakkabı temizliği ve ayakkabınızı parlatmak için,
 • Çöp kovalarının kokusunu engellemek için, çöp kovasının içini silmek için,
 • Terlediğiniz anlarda koltuk altlarınıza koymak için,

Islak mendil kullanabilirsiniz.

Islak Mendilin Her İki Tarafına Firma Logosu Ekleyebilir Miyim?

Düzce Islak Mendil hizmetlerinde siz değerli müşterilerimiz, firma logolarını ıslak mendil üzerine bastırabilir ve başarılı bir şekilde kullanabilirler. Firma logoları detaylı olarak tasarlanmakta ve ilgili ürünler üzerine ilgili cihazlarımız tarafından eklenmektedir. Firma logolarımız çeşitli platformlar üzerinde hazırlanmakta ve başarılı bir şekilde gereken işlemler sağlanabilmektedir.

Islak Mendil Ambalajları Hangi Renk Oluyor?

Düzce Baskılı Islak Mendil üretimleri sırasında, ürünlerin renkleri firmaların logolarına ve taleplerine göre ayarlanmaktadır. Renk konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Dilediğiniz tüm renklerde üretim başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.

Islak Mendiller Uzun Süre Islak Kalıyor Mu?

Düzce Islak Mendillerimiz birinci sınıf kaliteye sahip malzemelerden hazırlanmakta ve üretilmektedir. Bu nedenle bu tür ürünlerin uzun vadede kuruması mümkün değildir. Piyasada yer alan diğer ürünlerden farklı olarak tüm ürünlerimiz uzun süre kullanılmasa bile ıslak bir şekilde kalabilmektedir. Firmamız bünyesinde, uzun süre ıslak kalamayacak hiçbir ürün tercih edilmemekte ve kullanılmamaktadır.

Düzce Islak Mendil basımında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. FayPack Baskı makinesi ve üretim makinesinin üretim bandında aktif hale getirilebilmesi için minimum üretim adeti bulunuyor olsa da, üretimle ilgili yapılabilecek herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar basım, firmamız tarafından başarılı bir şekilde yapılabilmektedir. Düzce Islak Mendillerin fiyatları kullanılan ürün kalitesine, ürünlerin tasarımlarına, üretilecek ıslak mendil sayısına ve baskı sayısına göre değişkenlik gösterecektir. Ürün üretimleri ve satışı ile ilgili net bir fiyat almak için alanında başarılı ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermekte olan firmamıza ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

× WhatsApp