FayPack

Tek Kullanımlık Islak Mendiller Hakkında

Promosyon ürünlerinin işletmenizin tanıtımı için oldukça önemli bir unsurdur. Özellikle restoran, büfe ve lokanta gibi firmaların hizmet alanlarında sıklıkla başvurduğu bir promosyon ürünü olan paket ıslak mendil, müşterilerle uzun süreli bir etkileşim kurulmasına imkân sağlar. Tek kullanımlık ıslak mendil, müşterilerinizin sadece sizden hizmet aldıkları sırada faydalandıkları ürünler değildir. Sonrasında, günlük hayata devam ederken de kullanılabilen bir ürün olması sebebiyle, işletmenizle uzun süreli ilişki kurulmasına yardımcı olur. Kolaylıkla paylaşılan ve elden ele gezme özelliği de eklenince, potansiyel müşterilerinize de ulaşma ve yeni kişilerle temas kurma imkânı tanır. Baskı hizmeti sunan şirketimiz firmanızın ihtiyaç duyduğu tek kullanımlık promosyon ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat güvencesiyle sizlere yardımcı olur. Site üzerinden tasarımınızı iletip, ürün özelliklerini seçtikten sonra bir tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

el

Logolu tek kullanımlık ıslak mendil baskılarınızda oluşturacağınız siparişlerde, farklı ebat seçeneklerinden kurumunuza ve tasarımınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Paket ıslak mendil siparişlerinizde, kuşe veya metalize tripleks olarak iki farklı dış kâğıt türünden birini de seçme imkanına sahipsiniz. Siz de online ıslak mendil siparişinizi hemen verin, kaliteli ve hızlı hizmetten faydalanın.

Ürün Bazı Özellikleri:

Ürünün son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Ürünlerin içerisindeki mendil ebatları aşağıdaki gibidir:

6×8 cm ürün içerisinde 17×12 cm mendil,

7×10 cm ürün içerisinde 17×15 cm mendil,

7×12 cm ürün içerisinde 17×16 cm mendil bulunmaktadır.

Logolu Islak Mendil Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Islak mendil baskılarınızda firma logonuza mutlaka yer verin.

Islak mendil tasarımınızda, firma logonuzla birlikte temel iletişim bilgilerinize de yer vermeyi ihmal etmeyin. Böylelikle potansiyel müşterilerinize sizinle irtibata geçme imkânı tanımış olursunuz.Baskıda yer alacak olan iletişim bilgileriniz arasında web sitenizin adresini de ekleyin. Online iletişim için bir fırsat yaratmış olacaksınız.Tasarımlarınızda kullanacağınız renklerin, kurumsal kimliğinize uygun çizgilerde ilerlediğinden emin olun.

× WhatsApp