FayPack

Baskılı Tek Kullanımlık Islak Mendil

Türkiye’de baskılı tek kullanımlık ıslak mendil üretimi yapan birçok yerli firma bulunmaktadır. Özel logolu üretimler yapabilen bu firmaların yaptıkları imalatlardaki hijyen ortamı toptan sipariş veren işletme sahipleri için önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel logo baskılı tek kullanımlık ıslak mendiller ile birlikte kendi işletmelerinin tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen işletme sahipleri sipariş verirken yüksek sayıda sipariş verdikleri için üretimdeki kalite, ambalaj ve paketleme, üretim ortamındaki hijyen durumu, tek kullanımlık ıslak mendil birim başı ücretlendirmesi gibi kriterler göz önünde bulundurulmaktadır.

Yeme-içme (Restaurant, Lokanta, Cafe) sektöründeki işletmelerde anlık temizlik ihtiyacının pratik bir şekilde karşılanması için ıslak mendil ürünleri oldukça sık kullanılmaktadır. Bununla birlikte ıslak mendillerin çeşitliliğine olan ilgi de paralel olarak artmaktadır. Pratik olarak kullan at ıslak mendilleri oldukça fazla rağbet görmektedir. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda işletme sahipleri ve ıslak mendil üreten firmalar arasında en fazla trafik gören ıslak mendil ürünü tek kullanımlık olanlardır.

FayPack Gorsel 1

Her geçen gün reklamın değerini ve önemini anlayan işletmeler elde ettikleri başarılarının devamını sağlamak için firmamız sayesinde çok uygun fiyatlarla büyük avantaja sahip olabilirler. İyi tasarlanmış bir logo, ambalaj içeriği ve kaliteli ıslak mendil her zaman işletmeye artı puan olarak geri döner. Firmamız bu alanda rakiplerinin arasında en üstün ve en iyisidir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumlarla iş birliği yapan firmamız, tıpkı sizler gibi en iyisini ve kalitelisini üretmeyi ve prestij konusunda her zaman üst seviyede olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle iş birliği yaptığımız kurumların müşterilerinin memnun kalması bizler için de çok önemlidir. Google gerek işletme sahipleri gerekse tüketicilerin memnuniyeti için firmamız her zaman en iyisini üreterek en uygun fiyat ile hizmete sunmaktadır.

Prestij sahibi ve marka değerine önem veren kurumların tercih ettiği firmamız her sipariş için ayrı özen göstermektedir. Gerek lokanta, cafe, restaurant, otel gerekse mevlit, sünnet gibi organizasyonlar olsun aynı özveri ile hizmet vererek sizin müşterilerinize ya da davetlilerinize verdiğiniz önemin daha fazlasını sizlere ve misafirlerinize göstermektedir. Kurumunuzun ya da işletmenizin hangi platformda hizmet verdiğini ve nasıl bir reklam içeriği oluşturmak istediğinizi öğrenip, sizinle harika tasarımlar yaparak, reklamınızı ve prestijinizi en üst seviyede tutmak firmamız özveri ile çalışmaktadır.

Firmamızın hayal gücü ve bilgi seviyesi yüksek olan tabiri caizse piyasa kurdu olarak adlandırdığımız çalışanları, sizler için hem kaliteli hem de görsel olarak akılda kalıcılığı yüksek ve etkili ıslak mendil ve kolonyalı mendilleri en kısa sürede işletmelerinize ulaştırmaktadır.İstediğiniz sayıda, renkte, desende ve ölçüde tek kullanımlık ıslak mendil ya da tek kullanımlık kolonyalı mendilleri üreterek en hijyenik şartlarda sizlere ulaştıran firmamız, hız ve kalite konusunda alanında en iyisidir. Tamamen işletmenin prestijini yükseltmeye yönelik tasarlanmış olan kaliteli ambalaj içerikleri ve insan sağlığına verdiği değer ile el değmeden paketleme hizmeti sunan firmamız her türlü logolu ıslak mendil, logolu kolonyalı mendil, baskılı ıslak mendil taleplerinizi anında karşılama potansiyeline sahiptir.Sizlere kaliteli hizmet sunarak, işletmelerinizin kalitesini artırmada faydalı olabilmek için her zaman isteklerinizi ve beklentilerinizi en hızlı ve en uygun fiyat garantisi ile karşılamaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek kalitenizi ve prestijinizi üst seviyeye çıkarmak için adım atabilirsiniz.

× WhatsApp